Veebipoe müügi- ja ostutingimused

Veebipoe www.rikkus.ee  (edaspidi Veebipood) omanik on Õuetuba OÜ (registrikood 11954429), Kibuvitsa tee 1, Karla küla Rae vald Harjumaa 75326.


 • Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
  1. Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ja virtuaaltoodete (edaspidi: Tooted)
  2. ostmisel. 
  3. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
  4. Kauba kättetoimetamise viis kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
  5. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


 • Tellimuse vormistamine
  1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
  2. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
   1. Visa/Mastercard kaardimaksed
   2. Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3
  3. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
  4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


 • Kohaletoimetamine
   1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
   2. Virtuaaltooted (näitena: veebikonverentsid, veebiseminarid, veebikoolitused ja erinevate sündmuste salvestused) saadetakse eraldi videolingina tellimusel märgitud emailile hiljemalt 1 päev enne sündmuse algust ja salvestus peale sündmuse toimumist, 3 tööpäeva jooksul.
 • Taganemisõigus
  1. Kliendil on õigus tellimusest taganeda 14 päeva jooksul peale müügilepingu sõlmimist aga mitte hiljem kui 7 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine müügilepingust on võimalik kuni 3 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile).
  2. Tellimusest taganemiseks esitab Klient Õuetuba OÜ’le e-kirja teel taotluse (tere@rikkus.ee), milles märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
  3. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
  4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile tere@rikkus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
  5. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
  6. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.


 • Pretensiooni esitamise õigus
  1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
  2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tere@rikkus.ee.
  3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
  4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
  5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.


 • Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
   1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
   2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
   3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja
   4. uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
 • Vaidluste lahendamine
  1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tere@rikkus.ee.
  2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.