MÜÜGITINGIMUSED
Privaatsuspoliitika ja kasutustingimused

Privaatsuspoliitika ja kasutustingimused

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe www.rikkus.ee  (edaspidi Veebipood) omanik on Rahvameedia OÜ.

Rahvameedia OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Rahvameedia OÜ kogub üksikisikuga ühenduse võtmiseks. Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

 • Kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumise viis, lapse nimi, isikukood, sünniaeg) esitamisel  meie veebisaidil.
 • Veebisaidi kasutamisel kliendi konto infost või küpsiste (cookies) kaudu.
 • Ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel. Rahvameedia OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid.
 • Kui külaline liitub mingi kampaania raames maandumislehe kaudu listiga.
 • Kui külaline osaleb tasuta koolitusel, vebinaril vms tasuta saadaoleval koolitusel, loengul või tunnis.

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud kliendi tegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Rahvameedia OÜ uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada (saates e-kirja või eemaldades end uudiskirjas toodud juhiseid järgides). Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Rahvameedia OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Rahvameedia OÜ -le teenuseid ning on lepinguga kohustatud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie koostööpartner, kes viib läbi treeninguid, loenguid või tunde või kelle ülesandeks on e-poes müüdavate kaupade transport.

Kogutud isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Konto andmed“ alas. Laste andmeid on võimalik muuta “Laste andmed” alas.

E-maili (www.rikkus.ee veebisaidi kasutajatunnuse) muutumisel palume meid sellest teavitada, kuna seda ei ole kliendil endal võimalik muuta.

Isikuandmete kaitse

Rahvameedia OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Rahvameedia OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Rahvameedia OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB -le.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil tere@rikkus.ee

 

 

KASUTUSTINGIMUSED

Pea meeles, et:

 • Me ei kuritarvita Sinu isiklikke andmeid.
 • Me ei edasta Sinu andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või Pesapuu Perekeskuse  e-poe andmebaasist.
 • Me ei saada Sulle ilma Sinu nõusolekuta e-kirju, välja arvatud Sinu poolt tehtud tehingutega seotud olulist infot.
 • Sa võid alati loobuda meie teenuste kasutamisest.
 • Kogume ja kasutame ainult neid andmeid, mis on vajalikud meie klientide poolt esitatud tellimuste täitmiseks.
 • Kasutame e-poes “küpsiseid”, et Sul oleks mugavam meie kodulehel liigelda.
  1. ÜLDSÄTTED

1.1 Käesolevad Rahvameedia OÜ e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad ostmisel Rahvameedia OÜ e-poest internetiaadressilt https://rikkus.ee/. 

Kauba müüja on Rahvameedia OÜ (edaspidi: müüja), aadress Siduri tn 3, 11314, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, Eesti Vabariik, registrikood 16485063, tel +372 55933494, e-posti aadress kristi@rahvameedia.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel Rahvameedia OÜ e-poe vahendusel teenuse või kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://rikkus.ee/muugitingimused/ . Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

1.3.   Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.

1.4.   Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte ning Euroopa andmekaitseseaduse GDPR-ile vastavust. 

 1. TELLIMUSE ESITAMINE

2.1.   Kauba tellimiseks lisab klient e-poest soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning klient lisab toote ostukorvi.

2.2.   Klient kinnitab ostukorvi ja tasub teenuse eest Montonio kaudu. Palume kliendil kontrollida enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

2.3. Kui tellitud teenust ei ole võimalik mõnel põhjusel osutada, siis teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.4.   Pärast kauba eest tasumist tuleb vajutada linki „Tagasi kaupmehe juurde“.

2.5. Tellimuse kinnitamiseks saadetakse kliendile arve ostukorvi kinnitamisel sisestatud e-posti aadressile.

2.5.   Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Maksekeskuse arvelduskontole.

 1. KAUBA HIND JA MAKSEVÕIMALUSED

3.1.   Kõik e-poest müüdavate teenuste hinnad on näidatud eurodes. Tooted 20%-list käibemaksu.

3.2.   Klient tasub teenuse ostmise korral ettemaksuna teenuse müügihinna täies ulatuses.

3.3    Makseviisid –tasuda otse pangalingi kaudu. Pangalinke pakub Montonio.

KAUBA KÄTTESAAMINE

4.1.  Rahvameedia OÜ www.rikkus.ee tooted saadetakse tellija sisestaud e-mailile.

4.3 Tarneaeg on sõltuvalt tootest ja ajast 1-3 tööpäeva.

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE JA OTSETURUSTUS

5.1.   Müüja kasutab kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja andmeid sooritatud ostude kohta kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele.

5.2.   Müüjal puudub internetipanga vahendusel teenuse või kauba eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele.

5.3 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on sooritanud ostu või avaldanud soovi liituda uudiskirjaga. Ostjal on igal ajal võimalus loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest müüjale teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhised.

KAUBA TAGASTAMINE, LEPINGUST TAGANEMINE JA TAGASIMAKSED

6.1.  Koolituse ostmisel www.rikkus.ee e-poest ei ole kliendil õigus seda tagastada ega anda kasutamiseks kolmandatele isikutele.

3.6 Digitaalseid tooteid (sh e-raamatuid) tagastada ei ole võimalik.

 1. PRETENSIOONIDE ESITAMINE JA VASTUTUS

7.1.   Kliendil on soovitatav esitada pretensioon e-posti teel aadressile tere@rikkus.ee . Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, teenuse ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

7.2.   Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju eest.

7.3.   Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse, tarbijakaebuste komisjoni ja/või Harju Maakohtu poole.