"Sa saad rikkaks!"

“Sa saad rikkaks!” saatesari räägib rahateenimise oskusest ja rikkaks saamise kunstist. Rahateenimine on oskus, rikkaks saamine kunst!  Kui töötad vaid selleks, et teenida rohkem raha, on saavutatud pool võitu. Eesmärk on, et tunneksid end õnneliku ja tõeliselt rikkana! 

 

Maailm ei vaja rohkem õnnetuid miljonäre, vaid inimesi, kes elavad oma elu vabana, loovalt ja rõõmuga. Erinevus rikaste ja vaeste vahel seisneb selles, et rikkad on õppinud oma mõtteid väärtustama. Vaeste vaimulaad keskendub sellele, mida sul pole, ja kaugendab sind su võimalustest. Tegelikkuses on sinu meel lõputult loov ja sinu rikkuse potentsiaal lõputult suur. Sinu rikkus ei ole kusagil kaugel eemal, vaid ootab sinu peas, kuni sa selle üles leiad. (Paul McKenna)

 

“Sa saad rikkaks!” saatesarja vaadates tekib sinus selgushetki, mil saad teadlikuks enda uskumustest ja käitumismustritest, paned tähele, millised on sulle kasuks ja milliseid tuleks muuta. Muutus algab ainuüksi sellest, kui sa enda mõtteid endale teadvustad. 

 

“Sa saad rikkaks!” saatesarja kokku pannes oleme veetnud sadu tunde, uurides, kuidas siis ikkagi rikkaks saadakse ning jälginud Eesti edukamaid inimesi. Oleme neile küsimusi esitanud, mis paljastavad nende sügavamad uskumused ja edustrateegiad. Nende teadmised ja kogemused on täpselt rakendatav mudel, et ka sina saaksid rikkaks. Sa õpid käituma ja mõtlema sama moodi nagu nemad – meie ühiskonna kõige edukamad inimesed. 

Ja nüüd on nad oma mõtetega teie ees!

 

Sina ise muudad oma elu jõukaks ja kannatustevabaks! Keegi ei tee seda sinu eest, kuid me näitame Sulle teed ja oleme Sulle uuel teekonnal toeks!  

Miks me seda teeme?

Koolitussari “Sa saad rikkaks!” on loodud “Kodutunde” produtsendi ja tema tegusa meeskonna toel.

“Kodutunne” on läbi aastate loonud rikkust, kuid seni piiratud arvul inimestele – 10 aastaga aidati 255 perekonda ehk kogu Eestimaa peale umbes 1000 inimest.

Me soovime, et iga inimene siin maal saaks kogeda jõukust, edukust ja rikkust, see on meie missioon, meie südamesoov.

Tegime ära suure töö, uurides pea aasta jooksul rikkuse saladusi ehk mis on see, mis teeb inimese rikkaks. Me leidsime imelised inimesed, kes olid lahkesti nõus oma rikkuse saladusi jagama. Miks? Sest tõeliselt rikas inimene soovib elada jõukas ja õnnelikus ühiskonnas ning soovib aidata teisi enda ümber rikkaks saada ning oma potentsiaali avada. “Kodutunne” on loonud 10 aastat inimestele rikkust, üks kodu korraga.

Nüüd pööras ‘Kodutunne” oma tähelepanu vaesuselt rikkusele, keskendudes õnnelikele ja edukatele inimestele ja aitab ka sinul nende hulka jõuda. Maailm vajab edukaid ja jõukaid inimesi rohkem kui kunagi varem – ja see on meie eesmärk, et me aitame ka sinul nende hulka jõuda, ikka üks inimene korraga.

Usalda Eesti parimaid

Valisime koolitussaatesse parimad Eesti rikastest inimestest – nad on jõukad, edukad, silmapaistvad, julged ja teevad seda, mida maailmas kõige enam armastavad. Nad on vabad oma otsustes, nad on nii hingeliselt kui materiaalselt sõltumatud.

Jõuka ja eduka inimese eesmärk on teha ka kõik teised edukateks ja jõukateks! Sa ei usu? Siis on aeg uskumuste muutmiseks – tõeliselt rikas inimene vajab enda ümber teisi jõukaid inimesi ja nad on siin selleks, et sind uskuma panna, et kõik on võimalik.
Kui nemad said rikkaks, saad ka SINA!

Mis sinu elus muutub?

Me lubame, et kui õpid aega efektiivselt kasutama ja loobud vabanduste otsimisest, siis oled teel oma tegeliku potentsiaali avamisele. Kui sa leiad oma tee ja käid seda armastusega, siis saad sa edukaks ja rikkaks. 

Kuidas on sinu mõtlemine seotud sinu majandusliku olukorraga? Sa õpid kontrollima ja muutma oma mõtteid ja suhtumisi ja sa näed, kui ruttu muutub su elu paremuse poole.

Me tahame, et sa avastaksid, kes sa oled ja mida sa elult tegelikult tahad! 

Need on elu oluliseimad küsimused.

Sinu elu saab tähendusrikkaks ja sinu tegevused omandavad mõtte ja perspektiivi. Sina ise hakkad looma väärtust – andma ja vastu saama. Sest kui sa annad, siis saad sa alati vastu!

 

Koolitussaade on sulle, kes sa tõesti tahad rikkaks saada. Kui sa oled tüdinenud oma tööst, mida sa ei armasta; kui su äri kiratseb; kui sa oled väsinud peost suhu ja palgapäevast palgapäevani virelemisest; kui Sa tunned, et sa ei ela ega ka sure; sa oled suhtes, mis sulle rahulolu ei tekita – siis saad sina ise seda muuta ja meie anname sulle selleks kõik vahendid.